Ücretsiz Koçluk Fırsatı

Uzunca bir aradan sonra bloğa her dönüşümde heyecan ve keyifle doluyorum. Her dönüşümde söyleyecek sözüm ya da paylaşmak istediğim çok şey oluyor.

Bu defa uzak kalışım güzel bir sebeple oldu. Yıllar önce başlamış olduğum sürecim çeşitli sebeplerle sekteye uğramıştı ve ben bir süredir koçluğa yeniden dönüşümün mutluluğunu yaşıyorum.

Her olanın bir sebebi var diyerek doğru zaman şimdi biliyorum. Çok sevdiğim Eternal Coaching Mentoring Academy’de ileri düzey eğitimime devam ederken zamanımı kendimi geliştirmeye ve fayda sağlamaya adadım desem yeridir.
İleri düzey staj sürecim devam ederken pratik yapmak benim için oldukça önemli. Ben de bu süreci kazan – kazan çerçevesinde değerlendirebileceğime inanıyorum.
Benim koçluğa ihtiyacım var ya da keşke bir fırsat olsa da koçluk alabilsem diyenlere koçluk vermek istiyorum.
Başlıkta ücretsiz koçluk yazıyor ancak küçük bir şartım var. Aşağıdaki sivil toplum kuruluşlarından birine tek seferlik minimum 50 TL olacak şekilde bağış yapmanız ve benimle paylaşmanız halinde minimum 6 seans ile destek vereceğim.
İlgilenenlerin canel.gurgen@gmail.com adresine dönüş yapmasını rica ediyorum.
Koçluk süreci, Temmuz-Ağustos-Eylül 2019 aylarını kapsayacak. Destek verebileceğim kişi sayısı sınırlı olacağı için umarım kimsenin kalbini kırmam. 🙂

LÖSEV, TEGV, KORUNCUK, AÇEV, TOG, KEDV

canel Yazar:

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir